كنترل كيفيت

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
گاز طبيعي فشرده که به عنوان سوخت در خودروها بکار می‌رود تا فشار 200 بار فشرده می‌شود. وجود فشار بالا در سيستم سوخت‌رسانی اين خودروها و تجهيزات مرتبط با آنها نظير تجهيزات سوخت‌گيری و کمپرسورها اين نياز را ايجاد می‌کند که الزامات ايمنی بالايی در اين تجهيزات رعايت شود.
در این راستا شرکت آسیاناما با رعایت استاندارد ISO11439- استاندارد الزامات اساسی تولید مخزن CNG- دستگاههایی تماما اتوماتیک برای کنترل کیفیت در خط تولید خریداری گردیده است که تمامی ماشین آلات  استاندارد TUV را خواهند داشت و  محصول تولیدی  تمام استانداردهای کنترل کیفی جهانی و بین المللی و استاندارد ملی ایران را اخذ می نماید.
همچنین این شرکت با تهیه دستگاههای پیشرفته آزمایشگاهی، مجهزترین و بزرگترین آزمایشگاه کنترل کیفیت و تستهای ادواری را راه اندازی می نماید .
در راستای تولید بالاترین کیفیت محصولات، شرکت آسیاناما از ابتدای ورود مواد اولیه به کارخانه تا تحویل مخزن به مشتری و نیز پس از آن  آزمون های مختلفی را انجام می دهد.
سری اول آزمون های کیفی حین تولیداست که بصورت 100 درصد بر روی کلیه مخازن انجام می شود.
سری دوم آزمون ها مخرب می باشد که علاوه بر آزمون های غیر مخرب خط تولید، در آزمایشگاه صورت می گیرد.

دسته ای دیگرآزمون های تأیید ایمنی مخازن می باشد که این آزمون ها بر روی تعدادی انتخابی از  هر دسته از مخازن انجام می شود.