خلاقیت ، امکانات زیاد
و استفاده آسان از قالب

سایت جـوم آریـا یکی از بهترین ارائه دهنده ی قالب های فارسی جوملا و وردپرس است . شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما قالب مورد نظر خود را پیدا کنید و با هزینه کمی صاحب یک قالب زیبا و پراز امکانات شوید .

محبوب وانعطاف پذیر قالب جوملا

طراحی حرفه ای سایت

برای داشتن سایتی متفاوت فلکس را از دست ندهید..

محبوبیت فلکس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ارتباط با ما

گروه کارخانجات تولید مخازن گاز طبیعی آسیا ناما

 • دفتر مرکزی : تهران میدان ونك خیابان گاندي كوچه 23 پلاك 18
 • 3272-4 8866 (21)
 • 3176 8866 (21)
 • کارخانه : شهرک صنعتی لیا خیابان صنعتگران شمالی
 • 4875 3345 (28)
 • 4874 3345 (28)
 • 4900 3345 (28)
 • 4902 3345 (28)
 • 4870 3345 (28)
 • 4872 3345 (28)
 • فكس : 4873 3345 (28)
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
گاز طبيعي فشرده که به عنوان سوخت در خودروها بکار می‌رود تا فشار 200 بار فشرده می‌شود. وجود فشار بالا در سيستم سوخت‌رسانی اين خودروها و تجهيزات مرتبط با آنها نظير تجهيزات سوخت‌گيری و کمپرسورها اين نياز را ايجاد می‌کند که الزامات ايمنی بالايی در اين تجهيزات رعايت شود.
در این راستا شرکت آسیاناما با رعایت استاندارد ISO11439- استاندارد الزامات اساسی تولید مخزن CNG- دستگاههایی تماما اتوماتیک برای کنترل کیفیت در خط تولید خریداری گردیده است که تمامی ماشین آلات  استاندارد TUV را خواهند داشت و  محصول تولیدی  تمام استانداردهای کنترل کیفی جهانی و بین المللی و استاندارد ملی ایران را اخذ می نماید.
همچنین این شرکت با تهیه دستگاههای پیشرفته آزمایشگاهی، مجهزترین و بزرگترین آزمایشگاه کنترل کیفیت و تستهای ادواری را راه اندازی می نماید .
در راستای تولید بالاترین کیفیت محصولات، شرکت آسیاناما از ابتدای ورود مواد اولیه به کارخانه تا تحویل مخزن به مشتری و نیز پس از آن  آزمون های مختلفی را انجام می دهد.
سری اول آزمون های کیفی حین تولیداست که بصورت 100 درصد بر روی کلیه مخازن انجام می شود.
سری دوم آزمون ها مخرب می باشد که علاوه بر آزمون های غیر مخرب خط تولید، در آزمایشگاه صورت می گیرد.

دسته ای دیگرآزمون های تأیید ایمنی مخازن می باشد که این آزمون ها بر روی تعدادی انتخابی از  هر دسته از مخازن انجام می شود.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

اخذ گواهینامه تایید مخازن CNG

کارخانه تولید مخازن CNGآسیاناما داراي گواهینامه Type Approval بر اساس استانداردISO 11439 ویرایش 2000 و ISIRI7598 چاپ دوم و ECE R110 ویرایش 2010 از شرکت TUV NORD مي باشد. این گواهینامه استاندارد فنی مخازن CNG را دارا بوده و مخزنی که شامل استاندارد مورد نظر باشد کلیه تست ها و مشخصات فنی تعریف شده جهت CNG را در بر می گیرد. تست هایی که جهت اخذ این گواهینامه بر روی مخزن انجام شده است، شامل موارد ذیل می باشد:

1. ارزیابی مشخصات ابعادی مخزن (حجم ، وزن ، ضخامت و غیره)

2. تست چرخه فشار در دمای محیط 260-20 بار حداقل 15000 سیکل

3. تست انفجار

4. تست نشتی قبل از پارگی

5. تست آتش

6. تست گلوله

7. تست رنگ

8. ارزیابی مشخصات پوشش مخزن

9. ارزیابی مشخصات مکانیکی ورق مخزن (استحکام تسلیم ، استحکام نهایی ، درصد ازدیاد طول نسبی)

10.تست تنش سولفیدی

اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری

شرکت آسیاناما با توجه به در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی مختلف داراي پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مي باشد.

اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران

گروه تولیدی کارخانجات گاز طبیعی آسیاناما در مراحل پاياني اخذ گواهینامه های متعدد بین المللی از قبیل ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 9001 می باشد.

کنترل کیفیت:

واحد کنترل کیفیت گروه آسیاناما مطابق با روشها یا جرائیو دستورالعملها و طرح کنترل تهیه شده بر اساس استانداردهای بین المللی ، کلیه اقلام ورودی ، محصول نیمه ساخته و محصول نهایی را به لحاظ کیفی مورد کنترل قرار میدهد. کلیه تستها و بازرسیهای خاص مخازن CNGمطابق با استانداردهای مرجع جهت تایید محصول ، با کیفیت مورد نظر صورت میپذیرد.واحد کنترل کیفیت با استفاده از دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاهی و به خدمت گرفتن تست متدهای استانداردهای ملی و بین المللی، فاکتورهایی را که برای کیفیت محصول و یا مواد اولیه تعریف شده است را در طول فرآیند تولید مورد کنترل و ارزیابی قرار میدهند ودر صورت نامنطبق بودن کیفیت محصول با طرح کیفیت آن، محصول فوق را نامنطبق و برای اصلاح آن اقدامات لازم را انجام میدهند.در صورت منطبق بودن کیفیت محصول با طرح کیفیت آن، مجوز بستهبندی محصول و ارسال آن برای مشتری را صادر می نمایند. واحد کنترل کیفیت نظارت مستقیم بر کلیه مراحل ورود مواد اولیه ،محصول نیمه ساخته ، محصول نهایی، بسته بندی، نگهداری و ارسال آن برای مشتری را بر عهده دارد. 

تست هایی که بر روی مخازن انجام می شود:

تست سختی سنجی

تست التراسونیک

تست هیدرواستاتیک

تست کشش

تست ضربه

سختی سنجی آزمایشگاه

تست انفجار

تست گلوله

تست خستگی

تست آتش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

liya

به منظور ساخت کارخانه تولید مخازن گاز طبیعی، نیاز به یک سالن تولید با حداقل 22.000 متر مربع مساحت برای چیدمان مناسب ماشین آلات خط بود لذا با نظر مثبت سهامدار عمده و مصوبه هیات مدیره، شرکت اقدام به خرید یک قطعه زمین به مساحت 40.000 متر مربع جهت احداث سالن تولید، انبار مواد اولیه، انبار موقت محصول، ساختمانهای اداری و جنبی، آزمایشگاه و .... نمود.

در این راستا با کمک استاندار قزوین، سازمان صنایع استان و نهاد های اقتصادی و غیر اقتصادی استان و شرکت شهرک های صنعتی استان ، یک قطعه زمین به متراژ 40.000 متر مربع از شرکت شهرکهای صنعتی در بهترین موقعیت شهر صنعتی لیا از نظر استراتژیک، رعایت مسائل امنیتی و روبروی پست برق خریداری گردید.
 
ابعاد سوله 24*72*294 متر بوده و دارای 3 دهانه 24متری و50 قاب به فاصله 6 متر از هم می باشد، سقف سوله شیبی برابر 20%دارد.
·         سوله دارای جرثقیل 20 تنی دردهانه میانی و جرثقیل 10 و5 تنی در دهانه های  دیگرمی باشد.
·         سیستم مقاوم سازی دربرابر بارهای جانبی در جهت X قاب خمشی فولادی با شکل پذیری معمولی ودرجهت Y قاب ساده با مهاربندی در نظر گرفته شده است.
·         از آنجا که سازه درارتفاع و پلان منظم می باشد طبق آیین نامه 2008 ویرایش سوم ازروش باراستاتیکی معادل برای توزیع بارجانبی زلزله فونداسیون سازی به صورت منفرد با کلافهای افقی می باشد.