محصولات و خدمات

مديريت كيفيت

آزمايشگاه

اهداف و استراتژي

آخرین اخبار آسيا ناما

دریافت گواهینامه سیستم‌های مدیریتی ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی مبتنی بر استانداردهای ISO45001:2018, ISO14001:2015

شرکت آسیاناما پس از یک دوره تلاش مضاعف و با کار تیمی حدود 50 نفر از مدیران، رؤسا و کارشناسان بخش‌های HSE، مهندسی، فنی،...

آمادگی ممیزی IMS

      *اطلاعیه آزمون های آی ام اس* نوبت اول آزمون  *جزوه آموزشی نوبت اول -...

بازدید مدیریت عامل محترم گروه سرمایه گذاری امید از کارخانه آسیاناما

تمدید گواهینامه IATF 16949

  نظام مدیریت کیفیت شرکت آسیاناما براساس استاندارد بین الملی 16949  IATFدر روزهای دوشنبه و سه شنبه ۳۱ شهریور و ا...

پيام مديرعامل

پيام مدير عامل شركت آسيا نامابه نام صانع یکتا
کشور پهناور جمهوری اسلامی ایران با منابع عظيم گاز طبیعی در بهره ­برداری از این نعمت الهی، بزرگترین ناوگان حمل و نقل CNG دنیا را داراست. حفظ سرمایه­ های ملی و صیانت از محیط زیست با استفاده بهینه و برنامه­ ریزی­ شده از این پتانسیل­ های عظیم و با ارزش اقتصادی، رسالت آسیاناما برای نسل­ های آتی می­باشد.
این هدف با همت و سرمایه­ گذاری مستقیم بانک سپه در تجهیز و راه­ اندازی بزرگترین و مدرن­ترین کارخانه تولید انواع مخازن تحت فشار و CNG به عنوان نگین درخشان صنایع پیشرفته و روزآمد کشور در شرکت تولیدی مخازن گاز طبیعی آسیاناما (سهامی عام) تبلور یافته است.
از گاز طبیعی و معادن سنگ آهن تا فولاد بومی­ سازی ­شده در صنایع فولاد کشور با بهره­ گیری از پیشرفته­ ترین ماشین­ آلات روز دنیا، تبدیل به زنجیره ارزشی در جهت تولید مخازن استاندارد، ایمن و اقتصادی گردیده و به تولید انبوه رسیده است.
بزرگترین کارخانه تولید مخازن تحت فشار ایران و منطقه با بهره­ مندی از دانش طراحی و مهندسی و مجهزترین تجهیزات تولید و آزمون و کنترل کیفیت محصولی را که شایستۀ ملت شریف ایران است، به ایشان تقدیم می­ نماید و جوانان و متخصصین افتخار آفرین ایران اسلامی با علم روز دنیا در این صحنه نیز می­ درخشند.
آسیاناما رتبه اول و بزرگترین سهم و ظرفیت تولید انواع مخازن تحت فشار کشور و منطقه را با تدبیر و امید به آینده­ ای روشن به دست آورده و جایگاه ممتاز در صحنه اقتصاد و صنعت منطقه خاورمیانه و بازارهای جهانی را در افق خود ترسیم نموده است.
 کیومرث مبلغ ناصری
 مدیر عامل و عضو هیات مدیره

شرکت آسیاناما، در جهت تامین نیاز های داخلی و همچنین صادرات به کشور های همسایه در سال 1385 با بررسی نیاز بازار داخلی و جهانی و تحقیقات گسترده علمی و صنعتی، با توجه به آلودگی هوای کشور، کمبود سوخت خودرو و برنامه مدون دوگانه سوز نمودن 10 میلیون خودرو در 5 سال آینده، بر آن شد تا در چارچوب طرح توسعه خود، کاربری شرکت را تغییر داده و اقدام به تولید مخازن گاز طبیعی فشرده نماید.

در نتیجه این شرکت، با تشکیل تیم تحقیقاتی کارآمد، جمع آوری اطلاعات مربوط به فرایندهای تولید را آغاز نمود و در این راستا با بهره گیری از مهندسان و مشاوران برتر داخلی و خارجی و بازار سنجی در ایران و کشور های همسایه برآن شد که تولید مخزن از نوع تیپ یک و روش تولید از ورق را شروع نماید، با این شرط که در طرح توسعه، امکان تولید مخازن تیپ 2 و3 نیز وجود داشته باشد.

نظرات مشتریان

حوزه فروش

آسيا ناما، نماد اقتدار ملت ايران

0%
رضايت مشتريان
0%
گارانتي محصول
0+
مشتريان