محصولات و خدمات

مديريت كيفيت

آزمايشگاه

اهداف و استراتژي

آخرین اخبار آسيا ناما

بازدید استاندار محترم قزوین و هیات محترم همراه از شرکت آسیاناما

جناب آقای دکتر جمالی‌پور استاندار محترم قـزوین، روز چهـارشنبه مورخ 1399/02/24 از محـل کارخـانه شرکت آسیا ناما بازدیـد...

آگهی های مناقصه شرکت آسیاناما

مقابله با اپیدمی ویروس کووید 19

شرکت آسیا ناما در راستای حفظ سلامت کارکنان و مراجعان محترم در مقابله با اپیدمی ویروس کووید 19 از اسفندماه 1398 با عزم...

افزایش سطح علمی و مهارت پرسنل

در راستای افزایش سطح علمی و مهارت پرسنل واحد نگهداری و تعمیرات ،یک دوره آموزش تعمیرات ربات های صنعتی طی اسفند ماه 1398...

پيام مديرعامل

پيام مدير عامل شركت آسيا نامابه نام صانع یکتا
کشور پهناور جمهوری اسلامی ایران با منابع عظيم گاز طبیعی در بهره ­برداری از این نعمت الهی، بزرگترین ناوگان حمل و نقل CNG دنیا را داراست. حفظ سرمایه­ های ملی و صیانت از محیط زیست با استفاده بهینه و برنامه­ ریزی­ شده از این پتانسیل­ های عظیم و با ارزش اقتصادی، رسالت آسیاناما برای نسل­ های آتی می­باشد.
این هدف با همت و سرمایه­ گذاری مستقیم بانک سپه در تجهیز و راه­ اندازی بزرگترین و مدرن­ترین کارخانه تولید انواع مخازن تحت فشار و CNG به عنوان نگین درخشان صنایع پیشرفته و روزآمد کشور در شرکت تولیدی مخازن گاز طبیعی آسیاناما (سهامی عام) تبلور یافته است.
از گاز طبیعی و معادن سنگ آهن تا فولاد بومی­ سازی ­شده در صنایع فولاد کشور با بهره­ گیری از پیشرفته­ ترین ماشین­ آلات روز دنیا، تبدیل به زنجیره ارزشی در جهت تولید مخازن استاندارد، ایمن و اقتصادی گردیده و به تولید انبوه رسیده است.
بزرگترین کارخانه تولید مخازن تحت فشار ایران و منطقه با بهره­ مندی از دانش طراحی و مهندسی و مجهزترین تجهیزات تولید و آزمون و کنترل کیفیت محصولی را که شایستۀ ملت شریف ایران است، به ایشان تقدیم می­ نماید و جوانان و متخصصین افتخار آفرین ایران اسلامی با علم روز دنیا در این صحنه نیز می­ درخشند.
آسیاناما رتبه اول و بزرگترین سهم و ظرفیت تولید انواع مخازن تحت فشار کشور و منطقه را با تدبیر و امید به آینده­ ای روشن به دست آورده و جایگاه ممتاز در صحنه اقتصاد و صنعت منطقه خاورمیانه و بازارهای جهانی را در افق خود ترسیم نموده است.
 کیومرث مبلغ ناصری
 مدیر عامل و عضو هیات مدیره

شرکت آسیاناما، در جهت تامین نیاز های داخلی و همچنین صادرات به کشور های همسایه در سال 1385 با بررسی نیاز بازار داخلی و جهانی و تحقیقات گسترده علمی و صنعتی، با توجه به آلودگی هوای کشور، کمبود سوخت خودرو و برنامه مدون دوگانه سوز نمودن 10 میلیون خودرو در 5 سال آینده، بر آن شد تا در چارچوب طرح توسعه خود، کاربری شرکت را تغییر داده و اقدام به تولید مخازن گاز طبیعی فشرده نماید.

در نتیجه این شرکت، با تشکیل تیم تحقیقاتی کارآمد، جمع آوری اطلاعات مربوط به فرایندهای تولید را آغاز نمود و در این راستا با بهره گیری از مهندسان و مشاوران برتر داخلی و خارجی و بازار سنجی در ایران و کشور های همسایه برآن شد که تولید مخزن از نوع تیپ یک و روش تولید از ورق را شروع نماید، با این شرط که در طرح توسعه، امکان تولید مخازن تیپ 2 و3 نیز وجود داشته باشد.

نظرات مشتریان

حوزه فروش

آسيا ناما، نماد اقتدار ملت ايران

0%
رضايت مشتريان
0%
گارانتي محصول
0+
مشتريان